FAIL (the browser should render some flash content, not this).
-->

O firmě - ProfaHouse s.r.o.

Přemýšlíte o stavbě domu?
Se správnou firmou může stavba domu být i zábava!
Jenže která firma je ta pravá?
Možná Vám s výběrem pomůžeme …

Pokud ale chcete špičkovou kvalitu za bezkonkurenčně nejlepší ceny,
pak Vás bohužel budu muset odkázat na jiné dodavatele PROTOŽE:

Jsme si velice dobře vědomi, že stavba rodinného domu je pro většinu lidí závazkem na celý život a proto používáme materiály a technologie, aby Vaše radost z kvality a komfortu nového domu vydržela po celou dobu jeho užívání.

A pokud toto očekáváte i Vy, pak jistě víte, že každá kvalita má svou cenu a že to platí všeobecně a nejen u rodinných domů. To ale neznamená že s námi nemůžete pořídit kvalitu za rozumné peníze.

  • Pokud je pro Vás důležité, že máme náš produkt certifikovaný a označený jako "Dokument národní kvality", že jsme nuceni nakupovat a samozřejmě také nakupujeme materiály jen u vybraných firem, které mají své produkty certifikované stejně tak jako my.
  • Pokud očekáváte, že stavba na klíč bude skutečně stavbou na klíč. Tzn. že jsme schopni dům dodat včetně základové desky, připojení na vodovodní a kanalizační řád, elektrické přípojky, svodů dešťové vody, terénních úprav atd. formou vlastní realizace. Stejně tak jsme schopni dodat pouze hrubou stavbu v dohodnuté fázi dokončení.
  • Pokud očekáváte, že Vám pomůžeme dům navrhnout tak, aby Vám vyhovoval jak po ergonomické tak samozřejmě i po estetické stránce včetně usazení na pozemku a vyhotovení projektu pro stavební povolení.
  • Pokud chcete od návrhu nebo cenové nabídky a stejně tak po celou dobu stavby jednat pouze s jedním člověkem - a to přímo s majitelem firmy.
  • Pokud jsou toto důvody, které jsou pro Vás při výběru stavební firmy důležité, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku a objasníme, jaké jsou přednosti našeho systému - v čem je výhodnější - a hlavně proč jej použít.